W związku z licznymi pytaniami, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, umieściliśmy najbardziej przydatne, z punktu widzenia wierzycieli, linki do stron internetowych Kancelarii Sejmu, Komorników Sądowych i innych instytucji.

 

 Ministerstwo Sprawiedliwości
www.ms.gov.pl


Serwis Komorników Sądowych
www.komornik.pl


Kancelaria Sejmu
www.sejm.gov.pl
 

Kalkulator odsetek ustawowych
www.kalkulatory.gofin.pl/12,Kalkulator-odsetek-ustawowych.html
 
 
Wyszukiwarka KRS
ems.ms.gov.pl/krs/wyszukiwaniepodmiotu
 
 
Monitor sądowy i gospodarczy
ems.ms.gov.pl/msig/przegladaniemonitorow

KANCELARIA

Nasz zespół stanowią ekonomiści i prawnicy, będący specjalistami w kluczowych dziedzinach prawa, prowadzący również własne kancelarie prawne, w tym osoby z tytułami naukowymi doktorów nauk ekonomicznych i prawnych. Współpracujemy z biegłymi rewidentami, doradcami podatkowymi, jak również z biegłymi sądowymi, rzeczoznawcami majątkowymi oraz tłumaczami przysięgłymi, co umożliwia nam kompleksową i szybką obsługę zleconych przedsięwzięć.

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu postępowań upadłościowych i w pełnieniu funkcji organów postępowania upadłościowego (tymczasowego nadzorcy sądowego, zarządcy przymusowego, nadzorcy sądowego, zarządcy i syndyka masy upadłości) oraz uprawnienia mediatorów sądowych.

Specjalizujemy się również w profesjonalnej obsłudze consultingowej i prawnej podmiotów gospodarczych. Posiadamy bogate, wieloletnie doświadczenie z działalności indywidualnej zarówno w biznesie, jak i w doradztwie prawnym.

Ostatnio dodane licytacje

ADRESY SĄDÓW

PRZYDATNE STRONY