Szanowni Państwo,

W związku z postanowieniem Sądu Rejonowego Gdańsk – Północ w Gdańsku z dnia 21 listopada  2017 r. o ogłoszeniu upadłości  SKOK Wybrzeże oraz powołaniu Syndyka , uruchomiony został numer telefonu, pod którymi mogą Państwo uzyskać informacje o bieżącej sytuacji:

691 020 914 oraz

697 690 983

Zapytania dotyczące szczegółowych informacji  związanych z obsługą członkowską można

- kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
- przesyłać pocztą tradycyjną na adres Centrali:

SKOK Wybrzeże w upadłości
ul. Na Zboczu 75,
80-110 Gdańsk

Informacje dotyczące upadłości, zgłoszenia na listę wierzytelności

KANCELARIA

Nasz zespół stanowią ekonomiści i prawnicy, będący specjalistami w kluczowych dziedzinach prawa, prowadzący również własne kancelarie prawne, w tym osoby z tytułami naukowymi doktorów nauk ekonomicznych i prawnych. Współpracujemy z biegłymi rewidentami, doradcami podatkowymi, jak również z biegłymi sądowymi, rzeczoznawcami majątkowymi oraz tłumaczami przysięgłymi, co umożliwia nam kompleksową i szybką obsługę zleconych przedsięwzięć.

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu postępowań upadłościowych i w pełnieniu funkcji organów postępowania upadłościowego (tymczasowego nadzorcy sądowego, zarządcy przymusowego, nadzorcy sądowego, zarządcy i syndyka masy upadłości) oraz uprawnienia mediatorów sądowych.

Specjalizujemy się również w profesjonalnej obsłudze consultingowej i prawnej podmiotów gospodarczych. Posiadamy bogate, wieloletnie doświadczenie z działalności indywidualnej zarówno w biznesie, jak i w doradztwie prawnym.

Ostatnio dodane licytacje

ADRESY SĄDÓW

PRZYDATNE STRONY